Zadzwoń do nas

Dziś jest piątek 19 kwietnia 2024 imieniny: Adolf, Leon, Tymon

W dniu 18.06.2016 r. przy pięknej pogodzie i w bardzo przyjacielskiej atmosferze, na zbiorniku PZW w Bierach odbyły się zawody wędkarskie Klubów Honorowych Dawców Krwi rejonu bielskiego. Organizatorem zawodów był Klub HDK PCK Jaworze. Sędzią głównym zawodów był sędzia PZW p. Bogusław Bylok, a pomagali mu sędziowie: p. Piotr Iskrzycki i p. Czesław Biesok. Łowiliśmy metodą spławikową.

W zawodach uczestniczyło 42 zawodników reprezentujących 9 czteroosobowych drużyn i 2 trzyosobowe.

W zawodach brał również udział Klub HDK PCK przy Urzędzie Gminy w Łękawicy zajmując III miejsce w klasyfikacji drużynowej, w składzie: Władysław Bożek, Kazimierz Jafernik, Antoni Piegza, Henryk Satława.

Mistrzem zawodów  został Kazimierz Pawlus z Klubu HDK PCK przy Parafii Nawiedzenia NMP w Hałcnowie, II miejsce zajął Zbigniew Pińczuk- z tego samego Klubu,  III miejsce zajął Władysław Bożek z Klubu HDK PCK przy UG w Łękawicy.

Zwycięzcom puchary i nagrody rzeczowe wręczyła V-ce Wójt Jaworza p. Anna Skotnicka- Nędzka.